Posiadamy certyfikat FGAZ-O/27/00669/22 wydany przez Urząd Dozoru Technicznego.
Klient korzystający z naszych usług może sprawdzić posiadanie certyfikatu pod linkiem http://www.udt.gov.pl/wykazy/REJ_FGAZ.html wpisując w prawym górnym rogu strony w polu szukaj nazwisko (np. KOSZERNY). Zostanie wyświetlony nr uprawnień i zakres uprawnień.

Jeśli szukasz dla swojego domu lub budynku gospodarczego niedrogiego, prostego i bezawaryjnego w eksploatacji źródła ciepła, to nowoczesne pompy ciepła Warszawa są idealnym dla Ciebie rozwiązaniem. Pompy ciepła to innowacyjne, bezobsługowe i ekologiczne urządzenia, które przez wiele lat będą skutecznie ogrzewały Twój dom i dostarczały ciepłą wodę użytkową. Poznaj najwyższej jakości produkty uznanych światowych marek.

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty i zaufaj doświadczeniu i profesjonalizmowi. Zapraszamy po tanie i przyjemne ciepło przy zewnętrznej, niższej temperaturze jesienią, zimą i wczesną wiosną. Z łatwością stwórz trwały komfort cieplny w swoim domu.

Sprawdź nasz system - pompy ciepła Warszawa dla Ciebie

Wysokie ceny paliw powodują, że niedrogie i przede wszystkim trwałe źródło energii cieplnej jest obecnie poszukiwanym i bardzo cennym rozwiązaniem. Skorzystaj z nowoczesnych możliwości, które pozwolą Ci skutecznie ogrzać budynek oraz korzystać z własnej ciepłej wody użytkowej. Uwzględnij w wyborze odnawialne zielone źródła energii i bądź w trendzie EKO.

Warszawa - pompy ciepła - co oferujemy:

 • wybór najbardziej zaawansowanej i sprawdzonej technologii,
 • atrakcyjne ceny,
 • profesjonalne doradztwo na każdym etapie inwestycji,
 • montaż i serwis pomp ciepła,
 • wieloletnie doświadczenie.

Montujemy pompy ciepła na terenie Warszawy.

Rodzaje pomp ciepła Warszawa

Jaka pompa ciepła będzie najlepszym rozwiązaniem dla naszego domu? - takie pytanie najczęściej zadają nam klienci. By na nie odpowiedzieć, potrzebna jest wizja lokalna w terenie lub niezbędne informacje, ponieważ rynek oferuje trzy rodzaje pomp ciepła, które wykorzystują różne odnawialne źródła energii. Są to:

 • gruntowe pompy ciepła,
 • wodne pompy ciepła,
 • powietrzne pompy ciepła.

Gruntowa pompa ciepła jest najbardziej popularnym i najczęściej instalowanym urządzeniem na terenie Polski. Potrzebną energię cieplną czerpie właśnie z gruntu za pomocą wymiennika gruntowego. Jest to tak zwane dolne źródło. Przepływa przez nie niezamarzająca ciecz. Źródło ciepła stanowi tutaj grunt, skała, woda gruntowa i woda powierzchniowa. Gruntowe pompy ciepła są stosowane przede wszystkim do ogrzewania domów jednorodzinnych. Mogą być zamontowane także w dużym budynku mieszkalnym oraz użytkowym lub użyteczności publicznej. Instalacja gruntowej pompy ciepła obejmuje jednostki dwufunkcyjne z wbudowanym zbiornikiem wody użytkowej lub jednostki jednofunkcyjne, które nie posiadają zbiornika.

Wodne pompy ciepła są bardzo wydajne pod względem energetycznym, ale do ogrzewania domu instaluje się je zdecydowanie rzadziej. Pozyskują energię cieplną z płynącej wody. Działka musi więc posiadać dostęp do takiego źródła, a to jest rzadkość. Warto wiedzieć, że ten typ pompy ciepła posiada również zewnętrzne źródło zasilania, które działa na prąd, olej lub gaz.

Kolejnym rodzajem jest powietrzna pompa ciepła. Jak wskazuje nazwa, urządzenie to korzysta z powietrza pobieranego z zewnątrz. Ten rodzaj pomp ciepła dzielimy na:

 • pompy ciepła powietrze powietrze transportują ciepło do wewnątrz
 • pompy ciepła powietrze woda, w których ciepło transportuje się do obiegu grzewczego powiązanego np. z ogrzewaniem podłogowym. Potrzebny jest też zbiornik buforowy na gorącą wodę.

Powietrzne pompy ciepła to najpopularniejsze urządzenia służące ogrzewaniu domów. Usługi związane z montażem oraz cena pompy ciepła powietrznej są konkurencyjne w porównaniu z innymi tego typu rozwiązaniami. Poza tym można je zastosować w każdych warunkach. Montaż pompy ciepła wykorzystującej powietrze, powinien wiązać się jednak z wykonaniem w swoim domu ogrzewania podłogowego.

Na polskim rynku są dostępne także hybrydowe pompy ciepła. Wykorzystują one połączenie energii odnawialnej z tradycyjnym źródłem ciepła.

Nasza usługę, jaką jest instalacja pompy ciepła Warszawa, dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, a także oczekiwań klientów oraz dostępności i zakresu możliwości wykorzystania odnawialnych źródeł energii na działce budowlanej. Montaż pompy ciepła oraz instalacji rekuperacji polecamy również do inteligentnych, energooszczędnych budynków wraz z systemami rekuperacji.

Montaż i serwis pomp ciepła Warszawa

Profesjonalna wiedza, a także doskonale poznany temat pomp ciepła, poza tym doświadczenie specjalistów z naszej firmy umożliwiają montaż wszystkich rodzajów pomp ciepła. Potwierdzają to opinie zadowolonych Klientów, którzy już korzystają z zainstalowanych przez nas urządzeń.

Wybierając w naszej firmie usługi montażu pomp ciepła Warszawa, otrzymujecie Państwo również możliwość serwisowania tych urządzeń. Warszawa - pompy ciepła - to kompleksowe rozwiązanie ogrzewania domu dla Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu. Czeka na Państwa fachowe doradztwo, wysokiej jakości rozwiązania i atrakcyjne ceny.

Pompy ciepła w konkurencyjnej cenie

Wiele osób obawia się obsługi i kosztów pomp ciepła. Zupełnie niepotrzebnie. Dlaczego?

Po pierwsze: obsługa pompy ciepła nie wymaga w zasadzie ingerencji człowieka. Wystarczy bowiem ustalić tylko wysokość pożądanej temperatury. Poza tym - na miejscu przeprowadzamy szczegółowe szkolenie użytkowników z działania i sposobu użytkowania instalowanego przez nas urządzenia.

A koszt instalacji pompy ciepła zależy przede wszystkim od mocy wybranego urządzenia. Pompy, które w tym samym czasie mają za zadanie dostarczać więcej ciepła, muszą mieć sprężarkę o wyższej mocy, a także wymiennik ciepła o większej powierzchni. Niekiedy potrzebny jest dodatkowy wentylator jako czynnik chłodniczy, a także inne elementy osprzętu. To właśnie dlatego koszt zakupu pomp o wyższej mocy jest większy niż pomp o mniejszej mocy.

Dlatego też nasza firma indywidualnie dobiera moc instalowanej pompy ciepła, która powinna być jedynie taka, by skutecznie mogła ogrzać dom podczas nawet bardzo mroźnej zimy oraz bez problemów poradziła sobie z przygotowaniem dla domowników wystarczającej ilości ciepłej wody. Moc pompy dobieramy do warunków panujących wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. A pojemność zasobnika ciepłej wody dostosowujemy do liczby domowników, ilości łazienek i ich wyposażenia - wtedy przygotowanie oraz zużycie ciepłej wody użytkowej jest najbardziej optymalne.

Jeśli chcecie Państwo uzyskać szczegółowe informacje dotyczące wyboru urządzenia, montażu pompy ciepła, serwisu pomp ciepła oraz wszelkich kosztów, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Odpowiemy na każde pytanie, a już na wstępie zapewniamy takie usługi, jak:

 1. fachowe doradztwo i pomoc w doborze najlepszego i najbardziej ekonomicznego urządzenia
 2. pompy ciepła wraz z osprzętem pochodzące od uznanych producentów
 3. indywidualną wycenę całego zlecenia
 4. krótkie terminy realizacji
 5. projekt
 6. kompleksowy montaż wszystkich rodzajów pomp ciepła
 7. przeszkolenie każdego Klienta w obsłudze systemu pomp ciepła
 8. sprawny i niedrogi serwis pomp ciepła.